trenfrde

Canlı Destek

KURUMSAL BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

BEMSiS Bilişim Elektronik Medikal Sistemleri firmaların bilişim ve elektronik altyapılarının tasarımı, kurulumu , optimizasyonu ve teknik desteği konularında hizmet vermektedir. Diğer bir ifadeyle firmanızın bilişim ve elektronik alt yapısı konusunda çözüm ortağıyız.

Kurumsal alanda bir çok firmaya alt yapı ve teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri de vermektedir. Marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri oluşturmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan sözleşmeye göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, IT sisteminiz içerisinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri, ağ bileşenleri vs. ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini, bilgisayar danışmanlık hizmeti, bilgisayar sistem destek, ağ sistem desteği gibi bilişim hizmetlerini konusunda deneyimli personel kadromuz ile sunmaktayız.

Teknik servisimizde marka bağımsız olarak;

  • Kurumsal server çözümleri
  • Profesyonel Network ve Firewall kurulumları
  • Dağınık Lokasyonlar da Bulunan Merkez ve Şube bağlantıları için güvenli VPN çözümleri
  • Güvenli yedekleme çözümleri